حمایت از کودکان جیرفت با 50 هزار تومان

روستای قاسم آباد یکی از مناطق محروم در جنوب استان کرمان است. موسسه مهرطه در بازدیدی که در روزهای پایانی شهریور ماه از این روستا به عمل آورد متعهد به ساخت یک مدرسه سه کلاسه در روستا شد، اما تنها ساختن مدرسه باعث تحصیل کودکان نخواهد شد.

فقر یکی از بزرگترین آسیب های این منطقه است و خشکسالی دیگر رمقی برای کشاورزی نگذاشته است. مردان معمولا  بین 6 تا 8 ماه از سال کار دارند .

کودکان به علت شرایط ویژه همواره از آسیب پذیرترین گروه ها هستند به همین علت یکی از دغدغه جدی موسسه مهرطه حمایت همه جانبه از آنان است . کودکان مستعد و علاقمند به تحصیل به خصوص در میان دختران، نیازمند حمایت شما هستند.

شما می توانید با کمترین مبلغ در این طرح موسسه مهرطه را یاری کنید. ما خود را متعهد می دانیم که مبالغ اهدایی شما را به طور درست مدیریت کنیم و شما را در جریان پیشرفت تحصیلی آنان قرار دهیم .

شما می توانید با پرداخت ماهانه 50هزار تومان حامی یک کودک شوید. این مبلغ بابت هزینه بسته های آموزشی ( کیف+ دفتر+ ...)، لباس و سبد غذایی است.

 

 کمک‌های مالی خود را به شماره کارت بانک ملی،

٦٠٣٧٩٩١٨٩٩٥٣٨١٧١ واریز کنید.

موسسه نیکوکاری مهرطه

طرح مهر جیرفت

شماره حساب های موسسه

شماره کارت 5022291001693595 بانک پاسارگاد، شماره کارت

شماره حساب 116400537 , کد 032 , بانک تجارت شعبه پارک

شماره حساب 81077799901 , کد 326 , بانک پاسارگاد  شعبه قائم مقام

شمار حساب 1018504861122 , کد 101 , بانک اقتصاد نوین شعبه قدیر

توجه ( بسیار مهم )

موسسه مهرطه تنها دارای دو وب سایت رسمی به آدرس های ذیل می باشد : 

mehretaha.ir  و  mehretaha.com   

لطفا از کمک به موسسات دیگر که با آدرس های مشابه و با نام ما فعالیت می کنند جدا خوداری نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس باما وبسایت با ما در ارتباط باشید - متشکرم