جشن بزرگ ديدار نويسندگان با مخاطبان به نفع دختران مهرطه

همزمان با فرا رسيدن بيست و چهارمين دوره‌ى هفته كتاب، نشر چشمه با همكارى مؤسسه «مهر طه»جشن بزرگ ديدار با نويسندگان و فروش كتاب را در راستای حمايت از دختران نيازمند سرپرست، برگزار می‌كند.

در اين مراسم كه سه‌شنبه ٢٥ آبان در فروشگاه نشر چشمه «آرن» برگزار می شود، هفده نويسنده‌ى نشر چشمه براى فروش كتاب خود حضور می‌یابند.

اين جشن از ساعت ١٨ تا ٢١ در فروشگاه نشر چشمه‌ى «آرن» واقع در شهرك غرب، بلوار فرحزادى، تقاطع خيابان حافظى و فخار مقدم ، مركز خريد آرن، فروشگاه نشر چشمه برگزار می‌شود.

مهرطه موسسه غیرانتفاعی ،غیرسیاسی و غیر دولتی است که از سال 81 با هدف نگهداری شبانه روزی از دختران بدسرپرست و بی سرپرست تاسیس شده است.  در حال حاضر 36 دختر 4 تا 24 سال در این موسسه در دو خانه ارغوان و اقاقیا زندگی می کنند.

اسامى نويسندگان شركت‌كننده در اين جشن خيريه به ترتيب حروف الفبا به شرح زیر است:

پيمان اسماعيلى ،آذردخت بهرامى ،محمود حسينى‌زاد، سينا دادخواه، مهدى ربى،سارا سالار، بلقيس سليمانى، حسين سناپور ،مريم طاهرى‌مجد ،ناهيد طباطبايى ،بهناز عليپور گسکرى ، سيامك گلشيرى، كامران محمدى ، نسيم مرعشى ،فريبا وفى ،پيمان هوشمندزاده ،مهدى يزدانى‌خرم.

شماره حساب های موسسه

شماره کارت 5022291001693595 بانک پاسارگاد، شماره کارت

شماره حساب 116400537 , کد 032 , بانک تجارت شعبه پارک

شماره حساب 81077799901 , کد 326 , بانک پاسارگاد  شعبه قائم مقام

شمار حساب 1018504861122 , کد 101 , بانک اقتصاد نوین شعبه قدیر

توجه ( بسیار مهم )

موسسه مهرطه تنها دارای دو وب سایت رسمی به آدرس های ذیل می باشد : 

mehretaha.ir  و  mehretaha.com   

لطفا از کمک به موسسات دیگر که با آدرس های مشابه و با نام ما فعالیت می کنند جدا خوداری نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس باما وبسایت با ما در ارتباط باشید - متشکرم