معرفی موسسه

موسسه مهرطه موسسه‌ای غیرانتفاعی، غیر‌دولتی و غیر‌سیاسی است که درسال 1381 با هدف نگهداری شبانه روزی از دختران بی‌سرپرست و بد‌سرپرست و با مجوز رسمی سازمان بهزیستی و نیروی‌انتظامی وبه شماره ثبت 14994 شروع بکارکرده است. 
این موسسه از همان ابتدای تاسیس از پشتوانه خالصانه موسسان و مشارکت اعضای دلسوز بهره برده و امروز پس از گذشت سالها همانند سایر خانواده‌ها لحظه لحظه‌ی رشد دخترانش را زندگی کرده، و تلاش کرده با ارائه آموزش‌های لازم و کاشتن بزر عشق و محبت در وجودشان، آنها را برای ورود به عرصه‌ی زندگی آماده سازد. 

اکنون تعداد دختران مهرطه 38 نفر است که در دوره سنی 3 تا 28 سال در دو خانه‌ی مجزا در تهران زندگی می‌کنند. مهر‌طه با دختران معصومش قد کشید، با آنهاخندید و گریست، تن تبدارشان را تا صبح مادری کرد، روزهای تولدشان را جشن گرفت، برای موفقیتشان شور و نشاط بر پا کرد، کلاس اولی‌هایش را بدرقه کرد و با آموزش مهارت‌های مختلف در کنار مدرسه،آنها را آماده زندگی می‌کند. دیپلمه‌های خود را راهی دانشگاه می‌کند تا روی پای خود بایستند، شکوفا شوند و صاحب کار و اهل تلاش. هم نوش زندگی را به کامشان ریخت و هم آنها را با دشواری‌ها و مسئولیت‌ها آشنا کرد. رخت عروسی بر تن چند نفرشان پوشاند و بالاخره نوه‌هایش را در آغوش گرفت. 
در نهایت دیگر اعضای این خانواده هموطنان عزیز ایرانی شامل معلمان، پزشکان، مشاوران، زنان خانه‌دار، دانشجویان و دیگرانی هستند که با انگیزه های والای انسانی چراغ خانه‌های مهر‌طه را روشن نگه داشته‌اند. 

 

شماره حساب های موسسه

شماره کارت 5022291001693595 بانک پاسارگاد، شماره کارت

شماره حساب 116400537 , کد 032 , بانک تجارت شعبه پارک

شماره حساب 81077799901 , کد 326 , بانک پاسارگاد  شعبه قائم مقام

شمار حساب 1018504861122 , کد 101 , بانک اقتصاد نوین شعبه قدیر

توجه ( بسیار مهم )

موسسه مهرطه تنها دارای دو وب سایت رسمی به آدرس های ذیل می باشد : 

mehretaha.ir  و  mehretaha.com   

لطفا از کمک به موسسات دیگر که با آدرس های مشابه و با نام ما فعالیت می کنند جدا خوداری نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس باما وبسایت با ما در ارتباط باشید - متشکرم