بیانیه و دیدگاه

بیانیه و دیدگاه
مهر‌طه موسسه‌ای است که از انگیزه والای کمک به هم‌نوع سرچشمه گرفته است. مهر‌طه با آرزوی زندگی شایسته برای زنان ایرانی و بویژه دختران ِ در معرض آسیب‌های اجتماعی، تلاش می‌کند تا چراغ خانه‌ای را روشن نگه دارد ،تا سرپناهی برای کودکان معصومی شود که شایسته زندگی در خیابان نیستند.
مسئولان مهر‌طه امید دارند که با تلاش مسئولان و یاری هموطنان در آینده‌ای نه چندان دور شاهد کاهش آسیبهای اجتماعی در جامعه باشیم تا هیچ دختر معصومی محکوم به این گونه ناهنجاری ها نشود.

بیانیه ماموریت
ماموریت موسسه مهر‌طه حمایت و نگهداری شبانه‌روزی از دختران بی‌سرپرست و بد‌سرپرست و در گامی فراتر مبارزه با پدیده فقر و آسیب‌های اجتماعی در ایران است.
مسئولان و بنیانگذاران خانواده مهر‌طه نه تنها تلاش می‌کنند تا نیازهای اولیه جسمانی و عاطفی فرزندان خود را برآورده سازند‌، بلکه هدف آنها پرورش دخترانی با تحصیلات بالا وبا اعتماد به نفس است تا بتوانند به عنوان عضوی موثر و زنانی نمونه به جامعه خود خدمت کنند و با سر بلندی قدم به عرصه واقعی زندگی بگذارند.

شماره حساب های موسسه

شماره کارت 5022291001693595 بانک پاسارگاد، شماره کارت

شماره حساب 116400537 , کد 032 , بانک تجارت شعبه پارک

شماره حساب 81077799901 , کد 326 , بانک پاسارگاد  شعبه قائم مقام

شمار حساب 1018504861122 , کد 101 , بانک اقتصاد نوین شعبه قدیر

توجه ( بسیار مهم )

موسسه مهرطه تنها دارای دو وب سایت رسمی به آدرس های ذیل می باشد : 

mehretaha.ir  و  mehretaha.com   

لطفا از کمک به موسسات دیگر که با آدرس های مشابه و با نام ما فعالیت می کنند جدا خوداری نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس باما وبسایت با ما در ارتباط باشید - متشکرم